Grupė Pelėdžiukai

2019-2020 m.m.

Jau prabėgo du mėnesiai priešmokyklinėje „Pelėdžiukų“ grupėje su 23-imis protingais, aktyviais, smalsiais ir kasdien besikeičiančiais ugdytiniais. Pripratome, sutvirtėjome, tapome drąsūs ir dar labiau žingeidūs. Išmokome:

Jaustis gerai!

Sužinojome daug puikių dalykų!

Raidės, skaičiai, matematiniai ženklai, figūros, žaidimai…

Jau spėjome pakeliauti ir autobusu! Rungtyniauti ne tik Pakruojo dvare, bet ir Rozalimo pušyne! Atrasti neatrastus dalykus 6-iuose veiklos kambarėliuose!

Esame aktyvūs, mūsų visur pilna –  smagių skardžiabalsių, visur skubančių ir visur suspėjančių priešmokyklinių „pelėdžiukų“!

Draugaujame, džiaugiamės, augame kartu su auklėtojomis Danute, Birute ir laukiam naujų iššūkių šiais mokslo metais!


2018-2019 m.m.

2019-05-30

Kaip greit prabėgo, praūžė aktyvūs ir kupini įdomių įvykių metai!

Gegužės mėnesį daug keliavome, domėjomės kitokia Naisių aplinka, turėjome galimybę išbandyti naujas žaidimo aikšteles, stebėti triušiukų gyvenimą saloje. Dar žiūrėjome kino filmą Šiauliuose. Spėjome sušokti  šokius „Atžalyno “ gimnazijoje ir ne tik…

Įspūdinga, jog ir mūsų darže užderėjo pora gražių sultingų agurkų…“ragautumės“tiko! Motiejus supjaustė po griežinėlį, kad visiems tektų. Leta dar parūpino ir svogūno laiškų, sakė, „tiks prie viso skonio“. Dalinomės ir ragavome.

Linksmai skania… gaidele 🙂 baigiame puikius priešmokyklinius metus. Su palinkėjimais visiems 

geros sėkmės  mokyklėlėje linki

grupės mokytojos Danutė ir Birutė.

 


Žiemos rūpesčių dalį prisiėmėm sau 🙂 Pagaminom paukštukams „skanumėlio“. Skanumėlių – trupinėlių  paragavo ir katinėlis 🙂


Sveiki, mūsų protingieji „Pelėdžiukai“!

Džiaugiamės, kad esame kartu su visu būriu mergaičių ir berniukų. Mūsų – 20. Esame gerai nusiteikę įveikti visus įdomumus, sužinoti, atrasti, išmokti. O svarbiausia, kad esame patys didžiausi, smalsiausi ir L A I M I N G I A U S I.

Mes, auklėtojos Danutė ir Birutė, esam atviros bendravimui, bendradarbiavimui, nes mūsų tikslas – bendras ir labai svarbus: siekti, kad metai priešmokyklinėje grupėje būtų džiaugsmingai svarbūs pasirengimui žengti į mokyklą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2017-2018 m.m.

Naujieji priešmokyklinukai „Pelėdžiukai“ sėkmingai startuoja!

Mūsų – 21! Iš jų: 16 “pelėdžiukų” ir 5 “pelėdaitės”.

Su didžiuliu noru, susidomėjimu, smalsumu ir užsidegimu sieksime sužinoti, pamatyti, patirti, išgirsti ir pajausti įdomų bei jaudinantį priešmokyklinio gyvenimo džiaugsmą!

Sėkmės, susiklausymo, bendrų gražių darbų  visiems linki grupės auklėtojos Danutė ir Birutė


2016-2017 m.m.

2017-05-26

Priešmokyklinukai sėkmingai baigia mokslo metus. Metų pabaigoje – begalės išvykų.Viena jų – „SKANIAUSIA“ diena. Valgėme picas picerijoje! Čia „neatpažinome“ savo vaikų, nes visus bevalgančius smarkuolius  prikaustė Simsonų filmukas 🙂 Pusvalandžiui – ramybė, tačiau tuo pačiu metu – puiki pramoga vaikams!

Danutė, Antanina, Jolita ir Janina visiems linki gerų atostogų ir sėkmingo starto rugsėjį!

2017-05-08

Lankėmės Pakruojo kultūros centre. Domėjomės Kauno valstybinio lėlių teatro atvežta lėlių paroda bei stebėjome edukacinį spektakliuką „Peliuko pasakų dirbtuvėlė“. Nemiegojom pietų miego!


2017-05-03

Lankėmės muzikos mokykloje! Tarp mūsų – daug draugų, šioje mokykloje besimokančių 🙂


2017-03-09

Kovas – vandens mėnuo. Todėl atliekame nemažai eksperimentų, susijusių su vandeniu: tirpinome druską, cukrų, ryžius ir smėlį. Darėme išvadas. Įdomu, kodėl netirpsta ryžiai?.. Laisvė priėmė sprendimą:  juos reikia virti!

Maišėm vandenį, nuspalvintą tušu, o į jį pylėme aliejų. Akutės žibėjo smalsumu!

O geriausia – pavasarį lauke iš po nakties rasti prisnigto sniego! Dieną, pašildžius saulutei ir truputį palijus, jis tirpo, atsirado daug balų. Lukas, Erikas, Nojus, Gustas P. sugalvojo perdirbti sniegą iš balto į juodą. Spalvinant pritrūko vandens – jį vežė su smėlio mašina. Nuo lietvamzdžių kibirėliais pylė vandenį į priekabą ir skubėjo, skubėjo… Darbas tiesiog  virė! Ir visai nieko tokio, kad sušlapo kelnės… Išdžius!

Eksperimentai, bandymai, žaidimai su vandeniu – tai ne tik linksmybės. Tai – pažinimo, sveikatos, socialinės ir kitų kompetencijų stiprinimas. Tai galimybė prisiliesti, bandyti, atrasti, nustebti, tobulėti. Ir mums tai tikrai patinka! Smagumėlis neišpasakytas!  Vandens mėnuo dar tik prasidėjo – laukia nauji iššūkiai!

Vienos dienos akimirkos – Jums:


2017-01-20

Žiemą mūsų vaikai turi didelę pareigą lesinti paukščius, stebėti, kiek ir kokių paukščiukų priskrenda į lesyklėles. Vaikai, einantys į mūsų darželį iš Kruojos kvartalo, pranešė, kad matė būrį  ančių prie tilto. Prisinešėme daug batonų, nes tai – ančių skanumynas ir jau kitą dieną keliavome jų lesinti. Primėtę į vandenį lesalo dar ilgai stebėjome ančių ir antinukų su smaragdiniais kaklais gyvenimą, jų peštynes dėl maisto. „Pešasi visai kaip vaikai“ – pastebėjo Lukas. Įdomus tas laukinių  paukščių gyvenimas. Grįžę ant popierinių maišelių piešėme matytus vaizdus. Buvo smagu!


2016-12-01

Vėl keliaujam: lankėmės kultūros centre, kur apžiūrėjome Tarptautinei neįgaliųjų dienai skirtą parodą – mugę. Mus pasitiko nykštukai! Nusipirkom Kalėdų šventei žvakę ir džiovintų obuoliukų 🙂


2016-11-22

Parašėm laišką Kalėdų Seneliui ir apsilankėm pašte!


2016-11-21

„Pelėdžiukai“ stiprina savo socialinę kompetenciją: aplankyta portretų paroda Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centre. Būsimiems moksleiviams jau dabar svarbu žinoti, kaip parodoje elgtis, į ką atkreipti dėmesį ar kaip darbus tiesiog stebėti…


2016-10-27

Šiandien keliavome aplankyti knygučių, kurios gyvena vaikų bibliotekoje. Bibliotekoje mus pasitiko draugiškos tetos, kurios čia dirba. Jos vadinamos bibliotekininkėmis. Tetos bibliotekininkės turi ir mažas pagalbininkes „pelytes“, kurios skaičiuoja knygutes. O knygučių jos jau suskaičiavę beveik 14000! Sužinoję, koks yra įdomus bibliotekininkių ir „pelyčių“ darbas, per plačią bibliotekos salę mes ėjome aplankyti parodos  „ Mano svajonių sodyba“. Darbelius parodai kūrė įvairių mokyklų ir klasių mokiniai.

Užvis smagiausia – atsipalaiduoti!  Mažai, turbūt, kas žino, kiek daug bibliotekoje yra įvairiausių žaislų! Piešti ant „išmanaus“ stalo – nenupasakojamai smagu!

Grįžome prikaupę daug gerų emocijų, pastiprinę pažinimo kompetenciją ir… išklausę „mėlynosios“ pasakų paukštės  protingų palinkėjimų protingiems „Pelėdžiukams“ !


2016-10-24

Jau kelinti metai mūsų grupė dalyvauja užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro kartu su Sveikatos apsaugos ministerija bei savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos  organizuojamoje iniciatyvoje „Švarių rankų šokis“.

Mūsų greit susuktame filmuke – rekomenduojamos rankų plovimo higienos taisyklės ir teisingo kosėjimo etiketo judesiai. Pristatome Jums:

2016-10-21

Šiandien sulaukėm „švelnios“ staigmenos! Mūsų senus, nedidelius apklotus nuo šiandien keičia spalvoti, labai gražūs, pasakų herojais iliustruoti apklotukai! Pasidarėm atminimui smagią nuotrauką 🙂

dscn9228


 

2016-09-29

Prekiaudami turgelyje gavome ne tik verslumo pamokas, bet ir tikro pelno! Po ilgų svarstymų priėmėm sprendimą – lankysimės tikroje picerijoje! Apsilankymas čia buvo tikra šventė: pravesta edukacinė  valandėlė apie maistą, jo įvairovę, susipažinta su virėjos profesija, visai kitokia virtuve, nei namuose!  Įspūdingiausia, kad picą gaminome patys, todėl skonis buvo neapsakomas 🙂 Maloniai praleistas laikas, nauji virtuvės įspūdžiai, socialinių įgūdžių tvirtinimas praplėtė vaikų akiratį. Net grįžus buvo ką veikti: suskaičiavome, kad uždirbtų turgelyje pinigėlių, net ir suvalgius picą, dar liko!


Rugsėjo 15-oji – Morkų diena!

Po rudenėlio gėrybių šventės užderėjo dar daug morkų, todėl su vaikais sugalvojom MORKŲ  DIENĄ! Nuskusti morkas, tarkuoti ir daryti morkų „šašlykus“ buvo įdomiausia! Skanavome ir morkų sulčių, sveikuoliškai pagardinome jas alyvuogių aliejumi. Lauke valgyti – smagiausia, ypač jei tai tarkuotos morkos su cukrumi! Vaišinome ir darželio draugus 🙂 Gamtos kambarėlio auklėtoja Irutė, dėkodama už „morkines“ vaišes, atnešė paragauti mums dar nepažintos daržovės – kaliaropės. Marija iškart atspėjo, kad skonis – visai kaip kopūsto!

Ir dar –  papildėme savo žodyną nauju žodžiu KAROTINAS.

Apie mūsų prekybą informavo ir spauda. Skaitykite čia.

Akimirkos – Jums, puikiai parodančios, jog buvo SMAGU ir NAUDINGA!

 

dscn7471

Mūsų įdomieji, smarkieji, šaunieji „Pelėdžiukai“! Jūsų pilna  visur, jūs norit daug ką sužinoti, išmokti, todėl sveikiname visus  su gražiu rudenėliu ir pildome jūsų norus!  Jūs labai norite MOKYTIS😂, smagu girdėti! Jau šiandien išbandėme naujas „Opa pa“  pratybas – sekėsi puikiai! Linkime Jums visiems smagių potyrių mūsų kasdieninėje veikloje.

Grupės auklėtojos Danutė, Antanina, auklėtojų padėjėja – asistentė Jolita

 


 

2015-2016 „Pelėdžiukų“ mokslo metai

2016-04-25

“Pelėdžiukų “ grupės vaikai – smalsūs ir norintys pažinti pasaulį.  Štai jau kelintą pirmadienį iš eilės Ryto ratas vyksta lauke. Kodėl? Ogi, vis ieškom pavasario! Gal jis slepiasi už darželio tvoros ar už karklo kamieno?..

Ieškoti pavasario smalsu ir tikrai naudinga: išgirdome ir pamatėme besidžiaugiančius varnėnus, po kelmu Vilius rado sliekų ir “aštunkojų“ šeimyną! Pasiūliau paragauti ir pušies spyglio – tokio skanauti niekam dar neteko! Pakramčius Goda pajuto, kad jos burna kvepia. Kai tik saulutė bus kaitresnė, paskanausime ir pienės žiedelį – koks jo skonis?..  Toks gamtos „skanavimas“ – vaikams naujiena. Didžiam visų nustebimui, Godutė rado iškritusį varnėno kiaušinėlį:  nesudužusį ir sveiką. Apžiūrėję nešėme rodyti gamtos kambarėlio auklėtojai Irutei. Ieškojome atsakymo, kodėl taip nutinka… Tikslesnio atsakymo dar teks ieškoti ir internete.

Pažinimui nebūtinos didelės išvykos – mūsų kasdienėje aplinkoje slepias daug įdomybių. Mūsų užduotis – kuo daugiau jų pažinti, paliesti, pauostyti, paragauti ir įspūdžiais su visais pasidalinti!

Auklėtoja Danutė


2016-02-24

Šaunūs darbai mūsų grupėje ir vėl stebina! Atidarytos meistrų „dirbtuvėlės“ – džiaugsmas mūsų berniukams!

Širdingiausias AČIŪ mūsų nuolatiniam rėmėjui – Rugilės Tėveliui – už parūpintą medinę medžiagą šiems darbams!


2016-02-12

Gerb. būsimų mokinukų Tėveliai,

Pasirodė naujos švietimo problemos analizės apie Lietuvos pedagogų mokymąsi, vaiko brandumą mokyklai, mokytojų lyderystę, mokymosi pagalbą mokiniams ir modulinio profesinio mokymo sistemos kūrimą. ŠVIETIMO PROBLEMOS ANALIZĖ – Švietimo ir mokslo ministerijos leidinių serija, skirta politikams, savivaldybių švietimo padalinių specialistams ir plačiajai visuomenei, nušviečianti kylančias ir sprendžiamas švietimo problemas. Serijoje „Švietimo problemos analizė“ pateikiama glausta, konkreti ir aktuali švietimo sistemos funkcionavimo problemų analizė.

Tikime, kad Jus galėtų sudominti ši tema:  „Vaiko brandumas mokyklai – kas tai?“


2016-02-11

Tiems, kas nerimauja dėl vaikų skaitymo – siūlome paskaityti: Mokymas skaityti – be varžybų


2016-01-25

Iš šalčio tvirtų rankų tik tiek ir beliko – varvantys stogai ir greit mažėjančios sniego krūvos…

„Pelėdžiukai“ jau nuo ryto suskubo lipdyti besmegenių šeimynos! Sniegas dar nelabai norėjo lipti į tvarkingą besmegenio „pilvą“ – sniegą vaikams teko gabenti rogėmis. Užtat koks smagumas!


2016-01-21

Norime būti saugūs, todėl saugaus eismo žinias vis papildome. Dar praeitą savaitę, sausio 15-ąją, visiems darželio vaikams organizavome renginuką, kur parodėme, kad keliauti galima ne tik saugiai, bet ir linksmai. Savo projektą tęsiame – šįkart mūsų grupės vaikai Ąžuolas ir Paula perkirpo juostelę ir laiptinėje atidarė parodą  „Mano eismo ABC“. Parodą pristatė Goda, o katučių sulaukė visi parodos dalyviai. Savo darbus komentavo: Mangirdas, nupiešęs kelio ženklą; Vilius, klijavęs įvairiausius automobilius; Danielius, kurio piešinyje – lenktynių trasos iš Formulės lenktynių ir Austėja, nupiešusi dviratį, apie kurį jau seniai svajoja… Pažiūrėti darbų kvietėme ir draugus iš “ Bitučių“ grupės. Dailės kambarėlio auklėtoja Virgilija gyrė kūrybiškus vaikus, o darželio direktorė Zina visiems dalyviams ir žiūrovams dalino sausainukus. Smagu, gražu ir saldu!

Kviečiame apsilankyti ir tėvelius!


2015-11-30

Su gražiomis tradicijomis ir maloniomis staigmenomis darželyje bei grupėje pradėjome didžiųjų švenčių laukimo laikotarpį – Adventą…


2015-11-20

Turbūt toks laikas – vienu metu dalyvaujam daugybėje įvairiausių projektų ir veiklų! Šįkart geranoriškai atsiliepėme į savo draugų – Gargždų lopšelio – darželio „Saulutė“ kvietimą ir prisijungėme prie jų organizuojamos akcijos „Įsupkime Gerumą“. Akcijos metu gaminome Gerumo dėžutę, o jos nuotrauką, palydėtą pačių sugalvotų gražių žodelių, siuntėme rengėjams. Turėjome gražų laiką pasikalbėti apie dalykus, kurie šiandieniniame pasaulyje dažnai ima ir tiesiog kažkur pasimeta…

 

Šiltomis vaikų mintimis dalinamės ir su Jumis:

APKABINU IR PAMYLUOJU…

PAGUODŽIU, KAI SKAUDA…

LINKSMINU IR LINKIU LAIMĖS…

PAGELBĖJU, NEMELUOJU…

PATARNAUJU, KAI MAMAI SUNKU…

RAMINU, KAI VERKIA…

SIUNČIU ŠYPSENĄ…

KAI TURIU PATS DAUG, DOVANOJU KITAM…

DALINUOSI SU BROLIU…

BŪNU GERA IR RŪPESTINGA…


2015-11-12

Kiek daug fantazijų ir kūrybos iššaukia nedidelis aplinkos pakeitimas!

Auklėtoja Danutė „padėjo pamatus“ siuvyklos grupėje įkūrimui ir tada… prasidėjo didieji vaikų darbai: kūrėsi matavimo kabinos, siuvėjos stalas, atsirado lygintuvai, matavimo metrai, žirklės ir net medžiagos skiautės,  įsikūrė braižytojos – dizainerės pareigybė, medžiagų parduotuvė su pardavėju ir dar daug visko! Ant pakabų atsirado senieji grupės paišyti – pripaišyti marškinėliai, kuriuos… galima karpyti!

Beje, kol vaikai buvo kieme, siuvyklėlėje ant stalo puikavosi užrašas: „pietų pertrauka“…


2015-10-22

Grupės vaikai turėjo neįprastai įdomią išvyką į miesto „Techaso“ parduotuvę! Mūsų Rugilės mamos paskatinti, (ten mama dirba) nutarėm pasisvečiuoti. O jau įdomybių kiek regėjom: vaikai netikėjo, kad parduotuvėj galima ir pašokti, ir įsijungti radiją, ir pažaisti internetinį boulingo žaidimą… O kad darbuotojas Marius po parduotuvę gali važinėtis riedžiu, tai dar niekur nematėm! Skaniai kirtom šakočio gabalėlius, o parduotuvės vedėja teta Gražvydė padovanojo ir krepšinio kamuolį, ir balionų,  ir čiulpinukų, atšvaitų, rašiklių… Buvom smagiai nusiteikę: išvyka buvo nepakartojamai saldi ir kupina įvairiausių siurprizų. Atsidėkojome darbuotojams vardiniais piešinukais, kurie bus iškabinti parduotuvėje, kad visi galėtų pasidžiaugti. Kviečiam ir Tėvelius: ateikit į mūsų neįprastą parodą „Techase“!


2015-10-07

Esam keliautojai ir norintys visiems pasirodyti! Šįkart miesto skverelyje skambiais  savo balsais prisidėjome prie Lietuvai pagražinti draugijos organizuojamo renginio „Gamtos ir žmogaus darna“. Labai garbingai buvome priimti šalia miesto valdžios atstovų ir kitų garbingų svečių! Beje, mūsų direktorė Zina Radevič šiame renginyje gavo Lietuvai pagražinti draugijos valdybos pirmininko J. Dingelio padėką „Už Tėvynės meilės, gėrio, grožio, idėjų puoselėjimą, darželio auklėtinių dvasinės kultūros ir tautinės savimonės ugdymą, už įsijungimą į aplinkos tvarkymo akcijas ir pavyzdingą lopšelio – darželio teritorijos priežiūrą“. Vaikai, gi, gavo maišelioką saldumynų 🙂


2015-10-07

„Pelėdžiukai“, aktyviai prekiaudami Rudens gėrybėmis miesto turgelyje, uždirbo pinigėlių, kuriuos, bendru sutarimu, nutarė išleisti kavinukėje. Apsidžiaugė dėl to ir auklėtojos Danutė bei Daina: toks pabuvimas stiprina vaikų socialinę bei pažinimo kompetencijas, plečia suvokimo ribas. Buvo smagu: vaikai gėrė pieniškus kokteilius su vyšniomis, gražiai prie stalelių bendravo. Ko gero, laimingiausia buvo mūsų naujokė Gaudrė, kavinukėje susitikusi su mamyte, kuriai – tai pirmoji darbo diena 🙂


2015-09-01

Protingieji ,,Pelėdžiukai“ vėl startuoja! Priešmokyklinukų grupėje – 15. Drauge dar žaidžiame ir ugdomės su 9 ikimokyklinukais. Šįmet grupė mišri, tačiau visi – geri draugeliai ir bičiuliai, jau nuo pirmųjų dienų smagiai draugaujantys, pramogaujantys, vienas kito rankos besilaikantys!

Drauge sukūrėme grupės taisykles:

PA – dėti

PA – gelbėti

U Ž J A U S T I

Mūsų norai dideli:

 • Domėtis viskuo, kas vyksta aplinkui;
 • noriai mokytis, džiaugtis tuo, ką išmokstame; susipažinti su mokyklinėmis priemonėmis; mokytis rašto elementų;
 • didžiuotis didėjančiais savo gebėjimais;
 • grožėtis menine veikla, kurti įdomius darbelius, dalyvauti parodose, koncertuoti ne tik grupėse, darželyje, bet ir už jo ribų;
 • geranoriškai bendrauti ir bendradarbiauti su savo draugais, visais darželio gyventojais;
 • save vertinti teigiamai!
 • jausti kūrybos ir spontaniškos improvizacijos džiaugsmą;
 • ieškoti išeičių sunkumams įveikti;
 • pažinti pasaulį skaičiuojant ir matuojant.

Mūsų gražius ir didelius norus, tikimės, palaikys mūsų tėveliai. Ačiū!

Tad su gerom emocijom bei kartu su auklėtojomis Danute ir Daina – į rugsėjo startą!

DSCN2906

 

 


2014-2015 „Pelėdžiukų“ mokslo metai

2015-06-05

Šaunieji mūsų „Pelėdžiukai“ ir jų tėveliai,

Širdingai dėkojam Jums visiems: už padovanotas unikalias ir nepakartojamas vaikystės  akimirkas, džiaugsmingus nuotykius ir atradimus, apsikabinimus ir sutarimus „Pelėdžiukų “ grupėje, nuvedusius mus prie siekiamo TIKSLO – atvirų mokyklos durų. AČIŪ!

Linkim gražios ir šiltos vasarėlės!

Linkim viliojančiai didelių ir svarbių atradimų mokykloje!

Linkim kantrybės, susiklausymo ir pagarbos visiems tiems, kurie ir toliau ves Jus PAŽINIMO  keliu.

Ir nepamirškite aplankyti mūsų – jūs visada laukiami darželyje! 

                                                               Iš širdies ir su saulėtais palinkėjimais – auklėtojos Danutė ir Daina 🙂 


2015-05-21

Gegužės 27 dieną „Pelėdžiukų“ grupės vaikai ruošiasi atsisveikinimo su darželiu ir draugais  rytmečiui. Šis atsisveikinimas bus kitoks,  netradicinis – neruošiam didelių puošnių koncertų (to nenori vaikai). Ruošiamės prisiminimų, naujų siurprizų, įdomių atrakcijų, gražių akimirkų ir linksmybių dienai.

Laukiame  ir tėvelių, ir visų darbuotojų! Visi pasidžiaugsime užaugusiais ir protingais „Pelėdžiukais“ – mūsų didžiuliu pasididžiavimu!   Ateikite su gera nuotaika, plačia šypsena ir pavasarine gėlyte 🙂

Jau kitą dieną – ketvirtadienį –  išvykstame į ekskursiją.  Mūsų laukia Latvijos Tervetės gamtos parkas. Bus smagu!


2015-04-30

Mamyte mylima,

Tu laimės pasagėlė.

Mamyte, tu daina,

Tu mano pasakėlė.

„Pelėdžiukai“ sveikina savo brangias mamytes, mamulytes, mamaites ir labai mylimas močiutes! Ta gražia proga prikepėm simpatiškų smėlinių „bandelių, keksiukų, sausainėlių“. Daug šiltų apkabinimų ir bučkio saulėtą Mamyčių sekmadienio rytą!

DSCN1493


2015-04-22

Priešmokyklinukai  kartu su tėveliais dalyvauja atvirų durų dienoje. Smagu, kai gražią popietę,  kartu su vaikais, kreidelėmis ant asfalto piratų laivą piešia ir Guostės tėtis Gediminas! Kiti – tikim – ruošiasi apsilankyti veiklos kambarėliuose, iš arti viską pamatyti ir dalyvauti ugdomojoje veikloje. Laukiame visų tėvelių!


2015-04-16

Pavasariop prasideda palankus laikas kelionėms. Šiandien lankėmės miesto bibliotekoje, kur turėjome galimybę pamatyti ornitologo M. Čepulio parodą „Spalvos“ apie laukinius paukščius. Vaikai dėmesį traukiančiose nuotraukose rinko gražiausią, spalvingiausią paukštį. Įdomu tai,  kad paroda yra eksponuojama suaugusiųjų bibliotekoje, tad matėme didžiulę knygų karalystę! Kevinui buvo smalsu, „kiek čia yra knygų?“. Pats rado ir atsakymą: „jaučiu, „super“ daug!“. Dar pasukome rajono savivaldybės link, kur eksponuojamas didžiulis mūsų dvaro maketas, kurį su visais pastatais, takais takeliais ir sala gamino tautodailininkas B. Gedminas.

Kelionės tik įsibėgėja.  „Pelėdžiukai“ jų nekantraudami laukia!


2015-04-14

„Pelėdžiukų“ grupės vaikai ruošiasi pramogauti su „Saule, vėju ir lietum“. Pasirengimas šiai pramogai, kuri vyks jau artimiausiu metu – aktyvus ir labai sudominantis! Parengiamieji darbai užklupo ir mūsų tėvelius: Emili tėtis Modestas jau atnešė padarytą vėjarodę – AČIŪ širdingiausiai! Greta prašė senelio, kad šis irgi sumeistrautų, tik kiek kitokią. Pijus su Patriku gamino valtelę iš tošies, Kevinas burę kėlė ant jūros  nugludintos  lentelės. Per rankų darbų veiklą jau išlankstėme vėjo malūnėlius. Dominykas, Rusnė  karpė „vėjo sparnus“. Domimės oru ir visais gamtos reiškiniais: kasdien stebime orą, pildome gamtos kalendorių, skaitėme L. Gutausko eilėraštį „Akmuo ir vėjas“, sekėme mitologinę sakmę „Vėjas ir vaikai“, įsiminėme P. Cvirkos  kūrinėlį „Saulė, mėnulis ir vėjas“… Net internete žiūrėjome, ar palankus oras bus pramogauti lauke! Labiausiai ir belieka laukti gero oro, kai daug darbų – darbelių jau įveikta!

O artėjančioje pramogoje „gaudysime vėją ir saulės zuikučius“, eksperimentuosim su vandeniu, gal net Kruojoje  plukdysime laivelius…

Pasirūpinkim iš anksto veidrodėlių saulės zuikučių gaudynėms, akinių nuo saulės ir… pačių šilčiausių šypsenėlių gerai nuotaikai! Ir sekite mūsų naujienas 🙂


2015-04-08

Džiaugsmingiausia Šv.Velykų šventės dalis – pasiruošimas ir Laukimas. Grupėje daiginome želmenėlius, marginome kiaušinius. Kai kuriems tėveliams naujiena buvo – kiaušinio trynio išpūtimas („pavyko, įdomi atrakcija“ – pasidalino patyrimu vienas tėvelių…). Ačiū Emili mamytei – padovanojo nertų margučių ir didžiulį kiaušinį „papje mašė“ technika. Visa graži ir gausi „kiškių šeimynėlė“ susimatėme jau pirmąją dieną po švenčių. Sėkmingai ir džiaugsmingai įsiamžinome 🙂


 

DSC09670

Mūsų – smalsių „Pelėdžiukų“ priešmokyklinukų – devyniolika. Kartu dienas leidžiame su auklėtojomis Danute, Daina ir auklėtojos padėjėja Genovaite.

„Pelėdžiukai“ nori būti kūrybingi:

 • turėti įdomių sumanymų,
 • žaisti žaidimus „aš galiu, aš kietas!“,
 • juoktis, džiaugtis,
 • kurti grožį,
 • būti žingeidūs,
 • susikurti netradicinę aplinką.

„Pelėdžiukai“ nori mokytis:

 • domėtis rašto elementais, mokyklinėmis priemonėmis,
 • atlikti sumanytas veiklas,
 • gebėti mokytis vieni iš kitų,
 • pirkti, parduoti, gaminti ir atrasti,
 • mokėti elgtis su pinigais, skaičiuoti juos,
 • kurti darbelius, dalyvauti parodose,
 • matyti, suprasti, taikyti ir veikti.

Mes gerbsim kiekvieno vaiko norą, užmanymus, siekius!

Mes įsiklausysim į kiekvieno vaiko balsą!

Tėveliams būsim draugai ir pagalbininkai.

Mūsų norai paprasti, bet įgyvendinami!

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2019-11-09