Grupė Riešutėliai

2019-2020 m.m.

Rugsėjo 1d. į „Riešutėlių“ grupę susirinko 18 vaikų. Iš jų – 10 mergaičių ir 8 berniukai. 12 vaikų atėjo iš „Viščiukų“ grupės, o 6 vaikai atėjo iš namų, dar visai nelankę darželio. Didelį dėmesį skirsime jų adaptacijai. 4 ugdytiniai yra jaunesnio amžiaus. Grupės vaikai aktyvūs, smalsūs, judrūs, todėl organizuosime kuo įvairesnę veiklą, skatinsime saviraišką, kursime teigiamas ir džiugias akimirkas.

Auklėtojos Danutė , Birutė ir padėjėja Albina dalinsis savo grupės gyvenimo patirtimi  su vaikučių tėveliais – bendrausime ir bendradarbiausime su visa darželio bendruomene, veiklos kambarėlių auklėtojomis, administracija. Stengsimės išsiaiškinti kiekvieno vaiko individualumą, stipriąsias ir problemines sritis. Lankysimės veiklos kambarėliuose kartu su kitų grupių vaikais, todėl stengsimės būti draugiški ir darysime tik gerus darbus.

Didelį dėmesį skirsime veiklos planavimui, vaikų įvertinimui, kasdienės veiklos organizavimui. Visus metus stiprinsime net 18-a ugdymosi sričių – tikrai bus ką veikti!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2018-2019 m.m.

2019 m. birželis. Vaikų – tėvų – auklėtojų lūkesčiai įgyvendinti! Kartu siekėme, kad vaikas augtų sveikas, orus, bendraujantis, smalsus, kuriantis, sėkmingai besiugdantis – mums visiems drauge dirbant, puikiai sekėsi! „Riešutėliai“ iškeliaus į „Pelėdžiukus“, o visiems tėveliams, tvirtai glaudusiems pečius dėl mūsų visų gražaus tikslo, tariame nuoširdų AČIŪ 🙂

Mažytės, bet mums svarbios akimirkos:

 


„RIEŠUTĖLIŲ“ žiemiškos šėlionės!!!

 2017-2018 m.m.

2018-04-03 Sugrįžome po šv. Velykų sutikimo, tad ryto rato metu vaikams ir auklėtojoms kilo puiki idėja – aplankyti miesto skverelį ir paridenti Velykinius margučius! Smagiai, draugiškai, saugiai nusiteikę aplankėme Velykoms papuoštą skverelį. Apžiūrėjome, apkabinome didelius, įvairius, medinius ir gražiai išmargintus margučius!

Susibūrėme įdomiam senoviniam Velykiniam žaidimui – kiaušinių ridenimui. Šiame žaidime labiausiai pasisekė Titui – jo išrinktas margutis taikliai „mušė“ kitus margučius.

Netoliese pastebėjome neįprastai įdomų, didelį ir baltą kiaušinį. Aplink jį būriavosi didžiulė višta su septyniais viščiukais – tiek jų suskaičiavo Rapolas. Pasinaudojome galimybe ir pasigrožėjome Velykiniais darbeliais, žalumynais Pakruojo bažnyčios šventoriuje, pasidžiaugėme savo ir kitų darželių kurtais Velykiniais papuošimais. O štai ir mūsų trumputės, bet džiugios  kelionės akimirkos:


2017-11-06

Šventėme pyragų dieną! „Riešutėlių“ grupės vaikučiai sutepė „Medaus pyragą“, o jį pavadino „Rapolas“ 🙂

Pats procesas vyko labai atsakingai, kruopščiai bei tyloje, visi tepėjai buvo susikaupę šiam rimtam darbui.

Vaikai medų tepė ant sausainio su vienkartiniais peiliais, o tai suteikė įdomumo ir atsargumo jausmą.

Savo gamintą pyragą skaniai valgėme, vaišinome kitų grupių auklėtojas, draugus ir tėvelius. Buvo įdomu, smalsu, draugiška, džiugu ir emocinga!


2017-09-01

„Riešutėliai“ – vėl kartu! Šįmet užderėjo net 22 „riešutėliai“. Iš jų – 16 mergaičių: Austėja, Kamilė, Gabrielė, Eva V., Karilė, Lėja, Ūla, Natali, Inesa, Gustė, Mėta, Eva D., Emilė, Emilija, Eva S. ir Goda … ir tik 6 berniukai: Rapolas, Arijus, Evanas, Adomas, Danielius ir Titas! Mūsų tikslas – augti, tobulėti ir toliau gražųjį pasaulį pažinti. „Riešutėliai“ – aktyvūs, smalsūs, judrūs, todėl mūsų laukia daug įdomios ir naudingos veiklos!

Čia gyvena „Riešutėliai“,

Girių ir miškų skanėstai.

Nors ir esame maži,

Mylim gamtą mes visi.

Stiprūs, judrūs esam čia,

Mokytis pasiruošę visada!

Ko gi sieksime šiemet? Sieksime pokyčių 18-oje pasiekimų sričių: 1. KASDIENINIO GYVENIMO ĮGŪDŽIAI 2. FIZINIS AKTYVUMAS 3. EMOCIJŲ SUVOKIMAS IR RAIŠKA 4. SAVIREGULIACIJA IR SAVIKONTROLĖ 5. SAVIVOKA IR SAVIGARBA 6. SANTYKIAI SU SUAUGUSIAISIAIS 7. SANTYKIAI SU BENDRAAMŽIAIS 8. SAKYTINĖ KALBA 9. RAŠYTINĖ KALBA 10. APLINKOS PAŽINIMAS 11. SKAIČIAVIMAS IR MATAVIMAS 12. MENINĖ RAIŠKA 13. ESTETINIS SUVOKIMAS 14. INICIATYVUMAS IR ATKAKLUMAS 15. TYRINĖJIMAS 16. PROBLEMŲ SPRENDIMAS 17. KŪRYBIŠKUMAS 18. MOKĖJIMAS MOKYTIS.

Gyvensim draugiškai ir kiekvieną dieną sutiksim džiaugsmingai!

 2016-2017 „Riešutėlių“ mokslo metai

2016-11-23

Parašėm laišką Kalėdų Seneliui ir apsilankėm pašte – laišką jau išsiuntėm į Laplandiją!


2016-10-03

Ruduo kviečia džiaugtis! Esam jau tikrai dideli, tad iškeliavome iš darželio teritorijos – rudenio spalvomis grožėjomės miesto skverelyje!

2016-09-01

„Riešutėliai“ – vėl vienoje draugėje! Šįmet grupėje jų – 21. Iš jų – net 15 berniukų ir… tik 6 mergaitės! Mūsų tikslas šįmet – pastebėti VISUS, įvertinti ir atrasti stipriąsias ir problemines sritis VISIEMS. Visi „Riešutėliai“ – aktyvūs, smalsūs, judrūs, todėl mūsų laukia daug veiklos kiekvieno saviraiškai.

Ko sieksime? Sieksime pokyčių 18-oje pasiekimų sričių: 1. KASDIENINIO GYVENIMO ĮGŪDŽIAI 2. FIZINIS AKTYVUMAS 3. EMOCIJŲ SUVOKIMAS IR RAIŠKA 4. SAVIREGULIACIJA IR SAVIKONTROLĖ 5. SAVIVOKA IR SAVIGARBA 6. SANTYKIAI SU SUAUGUSIAISIAIS 7. SANTYKIAI SU BENDRAAMŽIAIS 8. SAKYTINĖ KALBA 9. RAŠYTINĖ KALBA 10. APLINKOS PAŽINIMAS 11. SKAIČIAVIMAS IR MATAVIMAS 12. MENINĖ RAIŠKA 13. ESTETINIS SUVOKIMAS 14. INICIATYVUMAS IR ATKAKLUMAS 15. TYRINĖJIMAS 16. PROBLEMŲ SPRENDIMAS 17. KŪRYBIŠKUMAS 18. MOKĖJIMAS MOKYTIS. Ką vaikas turi pasiekti pagal šias 18-a sričių, būdamas 5-6 metų, galima paskaitinėti rūbinėlėje esančiame segtuve.

Žinome – mums tikrai puikiai seksis!

dscn7444


2015-2016 m.m.

2016-02-04

Nuolat džiaugiamės tėvelių pagalba ir iniciatyvomis. Šį kartą mus nudžiugino Domutės mama, nes numezgė visoms grupės mergaitėms spalvingas šiltas kojinaites. Ačiū!

 

Dėkojame Jorio mamytei už atšviestas užduotėles vaikučiams. Turime puikios ir įdomios veiklos!

2016-02-03

Kad augtume sveiki ir gripas būtų nebaisus, užsiauginome savo svogūnų. Patikėkite, labai sveika ir skanu, mes tai jau žinome 🙂

 2015-12-18

Rašėme Kalėdų seneliui laišką, norėdami išsakyti jam, kaip labai jau paaugome, kiek daug gražių darbelių nudirbti išmokome, kokie esam  dideli ir darbštūs, įdomūs, sumanūs ir linksmi! Kalėdų Seneliui ir su visais visais norime pasidžiaugti savo didžiuliu augimo žingsniu!


2015-09-01

Paaugom – jau lankome kietųjų „Riešutėlių“ grupę!  Rugsėjo mėnesį mūsų užderėjo net 15 berniukų ir 7 mergaitės. Atėjo ir du broliukai  dvynukai. Įdomiausia, kad jie yra tokie panašūs, kad mes dažnai supainiojame jų vardus 🙂

Turime grupėje daug įdomių žaislų bei žaidimų, knygelių –  turėsime čia ką veikti! Puikiai sutarsime su bendraamžiais, draugausime su auklėtojomis Danute ir Irute, auklyte Ritute, klausysime pasakaičių, išmoksime jas trumputes pasekti, domėsimės įvairiomis rašymo priemonėmis, o mūsų keverzonėse ir piešiniuose jau pasirodys realios raidės! Dar išmoksime papasakoti apie savo šeimą, miestą, atpažinti įvairiausius gyvūnus, daržoves, vaisius, net gamtos reiškinius, skaičiuosime daiktus, atpažinsime formas, šoksime, vaidinsime, išmoksime reaguoti į kito nuomonę, visaip sieksime savarankiškumo, mums bus labai įdomu tyrinėti ir atrasti bei sugalvoti daugybę įdomiausių naujų dalykų! Kaip sako mūsų tėveliai, svarbiausia, kad tik nesirgtume. Bet… mes jau dideli, tad žadam būti ir sveiki!

DSCN2925

 


 

2014-2015 „Riešutėlių“ mokslo metai

2015-04-30

Turim lentą stebDSCN1600uklingą –

Piešt joje labai patinka!

Piešėme žolytę, žolėje gėlytę,

Dar paukštelį čiulbuonėlį

Ir minkštutį debesėlį…

Savo piešinį spalvingą

Skiriame MAMYTĖMS!


2015-04-02 VERBA PLAKĖ- VERBA SAKĖ, SVEIKATOS LINKĖJO…“

ANT MŪSŲ GRUPĖS VELYKINIO STALO PRAŽYDO FORZIDIJOS – VYŠNIOS, TULPĖS, „ATKELIAVO“ KIŠKIAI, VIŠTELĖ SU VIŠČIUKAIS… DARBAI – DARBELIAI VEJA VIENAS KITĄ: MAŽOS VAIKŲ RANKOS DIDELIUS IR LABAI SPALVOTUS DARBUS NUVEIKIA!


Esame kietų „Riešutėlių“ grupė.

Ir visai „nesukirmiję“, o labai žingeidūs ir aktyvūs! Viso mūsų – dvidešimt: 9 berniukai ir 11 mergaičių.

Brandinsime save kitam etapui – priešmokyklinei grupei: sportuosime, dainuosime, vaidinsime, skaičiuosime, žaisime ir… daug daug košės valgysime!

Esam ir būsim tikri draugai, dar kitaip save vadinantys „Kietųjų Riešutėlių“ komanda! Mūsų komandą sudaro: 20 vaikučių, 2 auklėtojos – Edita ir Virgilija, auklėtojų padėjėja Albina ir visas gražus būrys nepamainomų mūsų padėjėjų – tėvelių!

Mes tikri ŠAUNUOLIAI!

Riešutukai po ąžuolu

Paskutinį kartą atnaujinta: 2019-11-08