"Sveikatiada" - su Joga 😊

Atnaujinta 2023 vasario 09


"Saulutėje" sportas - tai ne tik užsiėmimai su Marium. Tai - ir puiki nuotaika nuo ankstyvo ryto, smagi ir kaskart kitokia mankšta, o pastaruoju metu - ir JOGA.

Jau kelis metus dalyvaudami sveikos gyvensenos ugdymo  projekte „Sveikatiada“, papildomai stipriname vaikų sveikatą. Šįkart "Sveikatiada" mums siūlo supažindinti vaikus su joga ir mes tai su džiaugsmu darome!  Kas yra Joga? Joga – gerina  žmogaus laikyseną, lankstumą, judesio koordinaciją. Sporto kambarėlio mokytojas Marius drauge su vaikais išsiaiškino, kad Jogos pratimai gerina žmogaus kraujotaką bei medžiagų apykaitą, stiprina raumenis. Užsiimant joga, lavėja ne tik kūnas, bet pradeda keistis ir žmogaus mąstymas.

Be to, būti vienam draugiškam būryje visad smagu 😊

Pabandykit 😊

18861
18862
18863
18864

Spustelkite ant nuotraukos, jog ją padidintumėte

Rekomendacijos tėveliamsRekomendacijos tėveliams LogopedėLogopedė Mitybos specialistėMitybos specialistė

Sporto kambarėlis

Sporto kambarėlis

Šiame kambarėlyje gerą nuotaiką sukuria aktyvus judėjimas, smagūs žaidimai, „išsidūkimas“, bičiulystė!.. Čia rieškučiomis semiama sveikata!

Plačiau »

Pasakų kambarėlis

Pasakų kambarėlis

- kambarėlis vilioja užburiančiomis istorijomis, teatrinėmis lėlėmis. Čia atidaroma jausmų, emocijų, išgyvenimų, įspūdžių skrynia...

Plačiau »

Muzikos kambarėlis

Muzikos kambarėlis

- kambarėlis pasitinka smagiais garsais! Čia gali šokti, dainuoti, groti, klausytis savęs, išgirsti kitus ar net pasijusti kompozitorium!

Plačiau »

Kodėlčiukų kambarėlis

Kodėlčiukų kambarėlis

- kambarėlis atveria duris į pažinimo pasaulį: čia gyvena skaičiukai, spalvos, dydžiai, figūros... Galveles pasukti ir į draugišką ratą susėsti kviečia žaidimai – žaidimėliai!

Plačiau »

Gamtos kambarėlis

Gamtos kambarėlis

- kambarėlis padeda pažinti supantį pasaulį stebint, tyrinėjant, ieškant ir atrandant, smalsaujant, sodinant, daiginant, prižiūrint... Čia gerbiama gyvybė ir stiprinama atsakomybė.

Plačiau »

Dailės kambarėlis

Dailės kambarėlis

- kambarėlyje karaliauja spalvos ir vaikų norai, o visoje žaismingoje aplinkoje apsigyvenęs kūrybiškumas ir fantazija!

Plačiau »