Dienos, savaitės ritmas

Atnaujinta 2023 rugsėjo 14


z,,SAULUTĖS” DIENELĖS RITMAS           

6.30–7.00  BUDINTI RYTINĖ GRUPĖ ANKSTYVIAUSIEMS

7.00–8.00  LABAS RYTAS !

Pasveikinsim kiekvieną vaiką, padėsim jam atsisveikinti su tėveliais ir pasisveikinti su kitais vaikais.

Palaikysim gerą nuotaiką!

Sukursim erdvę, kur vaikai galės rinktis, kuo užsiimti: žaisti, piešti, klausytis muzikos, šokti, kalbėtis ar dalintis rytiniais įspūdžiais...

8.00–8.15 BENDRUOMENIŠKA VISŲ MANKŠTA SALĖJE!

Drauge su sporto kambarėlio auklėtoju Marium pasveikinsim dienelę, ritmiškai su muzika pajudėsim, kad žvaliai pradėtume veiklas

8.15–8.30  PUSRYČIAUJAME

8.30–8.40 RYTO RATAS

Siurprizais, nuotaikingom naujienom suburiam vaikus. Džiaugiamės nauja diena ir žaidžiame, atsižvelgdami į metų laiką, tematiką, šventes, įvykius kasdieniame gyvenime...

8.40–12.00 UGDOMOJI VEIKLA KAMBARĖLIUOSE IR GRUPĖSE, LAUKE

Vaikai savarankiškai lankosi dailės, muzikos, pasakų ir vaidybos, Kodėlčiuko, sporto, gamtos veiklos kambarėliuose! Integralioji veiklos ir žaidimų kambarėlių ugdomosios veiklos ašis – tematika – padeda kūrybiškai ir  įvairiapusiškai stiprinti visas kompetencijas. Likusieji grupėje – žaidžia, kuria, individualiai bendrauja su auklėtoja. Kasdien patiriama naujų emocijų, organizuojama daug patiriamosios, STEAM ir kitokios vaikų gebėjimus stiprinančios veiklos. 

Apsilankysime kieme – grynas oras vaikams būtinas! O ir veiklos čia tikrai daug! Mažiesiems apsirengti į lauką - nelengvas darbas; čia ypatingai reikalinga suaugusiųjų pagalba. Padėsime!

Skatinsime geras emocijas, palaikysime gerą nuotaiką!

12.00–14.45  PIETAUJAME. RUOŠIAMĖS POILSIUI. MIEGAS ("nemiegaliukai" ramia veikla užsiima protinių lavybų kambarėlyje)

Lopšinė migdo ir ramina, o pasaka ugdo vaiko vaizduotę, turtina kalbą, skatina emocinį vystymąsi... Ramus miegas padeda užaugti ir tvirtėti! 

14.45–15.45 PABUDOME IR KELIAMĖS. UŽSIIMAME NORIMA AR PEDAGOGO INICIJUOTA POPIETINE VEIKLA

Pabudę ir apsirengę vaikai sklaido knygutes, žaidžia ramius žaidimus, dėlioja dėliones, bendrauja tarpusavyje. Kiekviena grupė žino, kuo užsiims (lankysis šokių, lengvosios atletikos užsiėmimuose, žais interaktyviąja lenta, gilinsis į interaktyviųjų grindų labirintus, „kalbins“ SaulyTUČIUS“, miklins pirštelius dirbant rankų darbus, atliks STEAM veiklas  ir t.t.)

15.45  VAKARIENĖ

16.00–17.30  ŽAIDŽIU!

Vaikai laisvai žaidžia kūrybinius, vaidmeninius, loginius ir kitus žaidimus. Orientuojantis į planuotą kiekvienos grupės savaitės ritmą, organizuojama kryptinga ir įdomi vaikų veikla: loginės pratybos, etnokultūros žingsneliai, socialinių gebėjimų stiprinimas, rankų darbai, priešmokyklinukams – „Zipio draugų“ programa,  interaktyviosios lentos, interaktyviųjų grindų užsiėmimai ir žaidimai, projektinės veiklos, įvairi meninė veikla, „SaulyTUČIAI“, šokių, lengvosios atletikos užsiėmimai ir kt.

Su atėjusiais tėveliais auklėtoja pasikalba apie kiekvieno vaiko praleistą dienelę.

17.30–18.00  BUDINTI VAKARINĖ GRUPĖ VĖLYVIESIEMS...

BUČKIS IR APKABINIMAS.

IKI RYTOJAUS 😊 

Rekomendacijos tėveliamsRekomendacijos tėveliams LogopedėLogopedė Mitybos specialistėMitybos specialistė

Sporto kambarėlis

Sporto kambarėlis

Šiame kambarėlyje gerą nuotaiką sukuria aktyvus judėjimas, smagūs žaidimai, „išsidūkimas“, bičiulystė!.. Čia rieškučiomis semiama sveikata!

Plačiau »

Pasakų kambarėlis

Pasakų kambarėlis

- kambarėlis vilioja užburiančiomis istorijomis, teatrinėmis lėlėmis. Čia atidaroma jausmų, emocijų, išgyvenimų, įspūdžių skrynia...

Plačiau »

Muzikos kambarėlis

Muzikos kambarėlis

- kambarėlis pasitinka smagiais garsais! Čia gali šokti, dainuoti, groti, klausytis savęs, išgirsti kitus ar net pasijusti kompozitorium!

Plačiau »

Kodėlčiukų kambarėlis

Kodėlčiukų kambarėlis

- kambarėlis atveria duris į pažinimo pasaulį: čia gyvena skaičiukai, spalvos, dydžiai, figūros... Galveles pasukti ir į draugišką ratą susėsti kviečia žaidimai – žaidimėliai!

Plačiau »

Gamtos kambarėlis

Gamtos kambarėlis

- kambarėlis padeda pažinti supantį pasaulį stebint, tyrinėjant, ieškant ir atrandant, smalsaujant, sodinant, daiginant, prižiūrint... Čia gerbiama gyvybė ir stiprinama atsakomybė.

Plačiau »

Dailės kambarėlis

Dailės kambarėlis

- kambarėlyje karaliauja spalvos ir vaikų norai, o visoje žaismingoje aplinkoje apsigyvenęs kūrybiškumas ir fantazija!

Plačiau »