Tradicijos

Atnaujinta 2023 rugsėjo 14


Darželis – žinomas ir gerai „matomas“ mieste. Esam spalvinga, aktyvi ir savas gilias tradicijas turinti „Saulutė“!

Mums didelė garbė kasmet žaismingai prisijungti prie Pakruojo miesto švenčių organizavimo!

Džiugu, kad jau prieš keletą metų mūsų inicijuotą „Dieną be automobilio“ šiandien švenčia visas Pakruojo miestas! Vaikišku triukšmu pažadinam miestą, kviesdami atsisakyti automobilio ir jo keliamos taršos.

DSC00113

Kasmet nuotaikingai organizuojam Rudens supirktuvę! Jokio daržovių ir vaisių gadinimo, išmetimo pasidžiaugus! Švenčiam savitai: visas kiemas nuo ankstyvo ryto klega ir šurmuliuoja! Ir mums tai labai patinka!

19450
19451

Spustelkite ant nuotraukos, jog ją padidintumėte

Rudeninis bėgimas Pakruojo miesto ar Pakruojo dvaro takais – mūsų kasmetinė tradicija. Gausiam miestiečių ir svečių būryje dažnai būnam patys mažiausi, bet ištvermingi ir gausiai su tėveliais susirinkę bėgikai! Darželyje po šio bėgimo iškilmingai pagerbiam ir pasveikinam dalyvavusius draugus!

IMG_0034

Visos etnokultūrinės šventės – mūsų kasmetinis pasididžiavimas! Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos paminėjimas – su dainų šventėm ir jaunaisiais dirigentais, žemėlapio dėliojimu, pilių statybom, duonelės raikymu,  „gintarinėm“ dienom ir senųjų „rakandų“ parodom; Šv. Velykos – su įspūdingais linksmais rekordais; paukščių sugrįžimo šventės, Žemės dienos paminėjimas – su naujų namučių paukštukams gamyba ir įkūrimu; Užgavėnės – su Morių paradu, kalnais blynų, rytiniu persirengėlių pasveikinimu ir atrakcijomis;  Šv. Kalėdos – su siurprizais ir žaidimų gausa vaikams, Padėkos vakariene įstaigos aktyvui ir tėveliams, šiltu Angelų apsilankymu, „Pirmųjų Kalėdų“ vaidinimu miesto senjorams ir t.t.

 

DSCN0268

Priešmokyklinukai turi puikią tradiciją – keliauti! Kasmet žydint tulpėms aplankome Burbiškio dvarą, Kleboniškio kaimo muziejų, saldžiai pramogaujame Šiaulių šokolado fabrike, vykstame į Radviliškio geležinkelio stotį ir traukiniu keliaujame į Šiaulius, viename iš didžiųjų miestų žiūrime kino filmą vaikams, o esant galimybei visad apsilankome  miesto savitumus atskleidžiančiuose Pakruojo kampeliuose.

DSC09625

Kasmet organizuojame Atvirų durų dienas bendruomenei.  Darželio durys visad atviros, tačiau tokios dienos - tai puiki proga išsamiau pabendrauti su grupių ir veiklos kambarėlių auklėtojomis, pabūti vaikų veiklos dalyviais, susipažinti su turima ugdomųjų priemonių gausa. Nepatikėsit, bet tėveliams tenka ir pasportuoti, ir galvelę dėliones įveikiant pasukti, ir molio ąsočius lipdyti ir daugybę kitų darbų nuveikti! Tradicijos įgauna ir inovacijų spalvas: tėvelius kviečiam išbandyti ir interaktyviąją lentą, interaktyviąsias grindis, šviečiančius molbertus, planšetėse ieškoti užkoduotų žaidimų, nuskaitomų QR kodais, o "Žiniuko" laboratorijoje mūsų Madagaskaro tarakonų kojeles apžiūrėti šiuolaikišku mikroskopu...DSC07537

Nuo 2011 metų darželis ėmėsi šaunios, originalios iniciatyvos – sušaukti į vieną būrį visus Lietuvos darželius, turinčius „Saulutės“ vardą. Pasirodė, jog tokių besama net 17! Pirmasis pakruojiečių organizuotas „Saulučių“ sambūris davė gražią pradžią susitikti saulutiečiams kasmet.  Jau susitikome Kupiškyje, Joniškyje, Raseiniuose, Gargžduose Alytuje, Telšiuose, Mažeikiuose, Jonavoje, Kaune... Kiekvienas "Saulučių" susitikimas - tai patyrimai, dalinimasis, bendrystė, partnerystė, jaukios akimirkos ir noras vėl pasimatyti. Šauni tradicija!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Taip pat gegužės mėnesį į svečius kviečiame būsimųjų lopšelinukų – ankstyvojo amžiaus vaikų – tėvelius: supažindiname juos su grupe, pedagogais, būsimais siekiais, aplinka, kurioje gyvens mažieji. Ateinančiuosius priimam su džiugesiu!

Graži tradicija: kasmet paliekantieji "Saulutę" dekoruoja savąją spalvotosios tvoros lentą, taip palikdami ryškų prisiminimą apie atneštą laimę pažinti kiekvieną vaiką. Iškilmingas tokių lentų alėjos atidarymas vyksta atsisveikinimo su darželiu dieną...

19453
19454
19455

Spustelkite ant nuotraukos, jog ją padidintumėte

Rekomendacijos tėveliamsRekomendacijos tėveliams LogopedėLogopedė Mitybos specialistėMitybos specialistė

Sporto kambarėlis

Sporto kambarėlis

Šiame kambarėlyje gerą nuotaiką sukuria aktyvus judėjimas, smagūs žaidimai, „išsidūkimas“, bičiulystė!.. Čia rieškučiomis semiama sveikata!

Plačiau »

Pasakų kambarėlis

Pasakų kambarėlis

- kambarėlis vilioja užburiančiomis istorijomis, teatrinėmis lėlėmis. Čia atidaroma jausmų, emocijų, išgyvenimų, įspūdžių skrynia...

Plačiau »

Muzikos kambarėlis

Muzikos kambarėlis

- kambarėlis pasitinka smagiais garsais! Čia gali šokti, dainuoti, groti, klausytis savęs, išgirsti kitus ar net pasijusti kompozitorium!

Plačiau »

Kodėlčiukų kambarėlis

Kodėlčiukų kambarėlis

- kambarėlis atveria duris į pažinimo pasaulį: čia gyvena skaičiukai, spalvos, dydžiai, figūros... Galveles pasukti ir į draugišką ratą susėsti kviečia žaidimai – žaidimėliai!

Plačiau »

Gamtos kambarėlis

Gamtos kambarėlis

- kambarėlis padeda pažinti supantį pasaulį stebint, tyrinėjant, ieškant ir atrandant, smalsaujant, sodinant, daiginant, prižiūrint... Čia gerbiama gyvybė ir stiprinama atsakomybė.

Plačiau »

Dailės kambarėlis

Dailės kambarėlis

- kambarėlyje karaliauja spalvos ir vaikų norai, o visoje žaismingoje aplinkoje apsigyvenęs kūrybiškumas ir fantazija!

Plačiau »